Zapraszamy na Nasz profil!

Referencje

Sala na 80 osobowe wesele sprawdziła się idealnie. Dużo miejsca do tańca. Salę dekorowała firma Madecor - wyszło pięknie. Jedzenie pyszne i w dużych ilościach. Podane gorące i o ustalonych porach. Bogate menu do wyboru - warto posłuchać podpowiedzi Właścicielki. Obsługa w najwyższym stopniu profesjonalna, kompetentna i pomocna. Baza hotelowa na miejscu jest kolejnym ogromnym plusem. Goście byli bardzo zadowoleni zarówno z pokoi jak i położenia hotelu (duża część gości wybrała się na spacer przed poprawinami). Wszystko dopięte na ostatni guzik i zorganizowane zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Goraco polecamy!
Dzięki temu że wybraliśmy to miejsce na swoje wesele, był to najwspanialszy dzień w naszym życiu. Właściciele są bardzo kompetentni, mili, dużo nam pomogli. nie musieliśmy się martwić o nic w czasie wesele, o wszystko zadbała przemiła obsługa, a nam pozostało bawić się do rana i cieszyć sobą. :) Dziękujemy jeszcze raz za nasze przyjęcie weselne. Ola i Hubert
Jedzenie bardzo smaczne i podawane na czas, a rosół "jak u mamy". Sala piękna i przestronna. Obsługa kompetentna i bardzo miła. Zapewnienia ze strony właścicielki, że wszystko będzie tak jak sobie życzymy, spełniły się w 100%.
Polecamy HOTEL OSKAR! Mariola i Ireneusz
Polecamy Hotel Oscar! Piękna sala, miła obsługa i super jedzenie. Wszystkie te zalety tworzą niesamowity nastrój. POLECAMY!
Wesele zorganizowane perfekcyjnie. Sala rewelacja, kompetentna obsługa, wspaniały wystrój. Wszystkiego dużo, wszystko pyszne i powalający na kolana zwykły rosół ;-) . Zostało tylko pogratulować. Pozdrawiamy i polecamy. Dominika i Karol
Nasze wesele w Sali Weselnej hotelu Oskar wspominamy wspaniale. Impreza świetnie zorganizowana, od początku uzgodnione wszystkie detale. O nic nie musieliśmy się martwić, wszystko przygotowane perfekcyjnie i dopięte na ostatni guzik. Obsługa profesjonalna, chętna do pomocy, sprawiła się wyśmienicie. Posiłki podawane na czas, ciepłe i smaczne. Sala przestronna, pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni, aby jednocześnie wygodnie zjeść i swobodnie potańczyć :-) Ogrom miejsca, aby wyskakać się do woli. Bawiliśmy się rewelacyjnie, do białego rana. Ponadto hotel położony w przyjemnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie parku, a jednocześnie w centrum miasta, co było istotne dla gości spoza Szczecinka. Nasi goście byli bardzo zadowoleni i do dziś miło wspominają nasze wesele.
Gorąco polecamy!